Bursaspor İnfo Yatırım

Frutti Extra Bursaspor’dan yeni anlaşma

Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı yeni sponsorlarından Kent Meydanı AVM ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Kent Meydanı AVM ilk olarak Uludağ Kebapçısı’nda Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı ve basın mensupları ile yenilen yemeğin ardından imza törenine geçildi.

Yapılan imza törenine Bursaspor Basketbol A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Onur Çelikyay, Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu, Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, Başantrenör Serkan Erdoğan ve teknik heyet ile birlikte oyuncular da katıldı.

Onur Çelikyay yaptığı konuşmada “Bursaspor kazanabilir, kaybedebilir ama Bursasporluluk sevigisi bu şehirde bitmez. Bizler de takımımızı daha iyi noktalara getirebilmek için elimizden geleni yapacağız. Maddi destekler tabii ki oluyor ancak bize yapılan manevi destekler de çok önemli. Kent Meydanı AVM ailesine ve tüm çalışanlarına sonsuz şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu ise, “Biz Kent Meydanı AVM olarak Bursa’dan kazandığımızı mutlaka Bursa ile paylaşırız. Yaklaşık 10 seneden fazladır Bursaspor ailesine desteklerimiz devam etti. Çok daha da değerli bir yapıya bürünen Frutti Extra Bursaspor takımına destek olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum. Çok iyi bir takımsınız, bu takım ruhunu bozmadan inşallah önümüzdeki yıllarda da başarılarınız daim olur. Bizler her zaman sizin yanınızda olacağız” diye konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı