Bursaspor İnfo Yatırım

Frutti Extra Bursaspor’da üç sakat şoku!

Frutti Extra Bursaspor dün oynanan ING Basketbol Süper Lig’in 6. hafta, Galatasaray Nef maçında sakatlanan Onuralp Bitim ve Andrew Andrews'un sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Frutti Extra Bursaspor, Onuralp Bitim’in 3 hafta ve Andrew Andrews’un da gelecek maçta kadroda olup olmayacağınınmaç günü belli olacağını açıkladı.

Frutti Extra Bursaspor “Dün Galatasaray Nef ile oynadığımız maçın ilk periodunda sakatlanan Onuralp Bitim omzundaki oluşan problem nedeniyle yaklaşık üç hafta sahalardan uzak kalacaktır. Aynı zamanda yine maçın ilk periodunda eline darbe alan Andrew Andrews’un da parmağında oluşan bir kırık nedeniyle tedavisine başlanmış olup Çarşamba günü karşılaşacağımız Cedevita karşılaşmasında oynayıp oynayamayacağı karşılaşma öncesi belli olacaktır. Kaptanımız Birkan Batuk da aşil tendonunda yaşadığı sorun nedeniyle yaklaşık 6 hafta parkelerden uzak kalacaktır.” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı