Bursaspor İnfo Yatırım

Fenerbahçe’den kışkırtma hareketi!

Frutti Extra Bursaspor'un Bitci Türkiye Kupası Çeyrek Finalinde Fenerbahçe BEKO ile eşleşmesinin ardından sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunan Sertaç Komşuoğlu yeşil-beyazlı camiayı tahrik edecek açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komşuoğlu sosyal medya hesabın twitter‘dan yaptığı paylaşımla Bursaspor camiasının tepkisini çekti.

Komşuoğlu paylaşımında Bursaspor Basketbol Şubesi Başkanı Sezer Sezgin‘in açıklamalarını alıntılayıp “Doğrudur! Sarı Lacivert çubukluyu görmek, Fenerbahçe’nin adını duymak rakipleri tahrik eder, taraftarının “Fenerbahçe’’ sesleriyle inlettiği tribünlerin yüreklere korku salması da son derece “olasıdır!”. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok.

Fenerbahçe Beko bu maça en iyi şekilde hazırlanacak, ciddiyetle oynayacak, galibiyet ardından salondan güle oynaya ayrılacak. Biz Fenerbahçe’yiz, rakiplerimize saygı duyarız! Fenerbahçelilik tam da bu ruh haliyle savaşmak ve kazanmak demektir!” ifadelerini kullandı.

Bursasporlu taraftarlar Sertaç Komşuoğlu‘na tepki gösterirken ortamı germemesi yönünde telkinde bulundu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı