Bursaspor İnfo Yatırım

Erdoğan “Ne yazık ki…”

Frutti Extra Bursaspor Başantrenörü Serkan Erdoğan, Beşiktaş maçının camia için önemini bildiklerini ancak, tüm hafta üzerinde durdukları şeyleri sahaya yansıtamadıklarını söyledi.

ING Basketbol Süper Ligi‘nin 8. haftasında deplasmanda karşılaştığı Beşiktaş Sompo Sigorta‘ya mağlup olan Frutti Extra Bursaspor‘da Başantrenör Serkan Erdoğan, alınan sonuç nedeniyle üzgün olduklarını söyledi. Maçın camia için önemini bildiklerini ifade eden genç antrenör, “Bu bilinçle sahaya çıkmamıza rağmen, ne yazık ki tüm hafta üzerinde durduğumuz şeyleri sahaya yansıtamadık” dedi.

GEREKLİ TEDBİRLERİ ALACAĞIZ

Kendilerine yakışmayın bir mağlubiyet aldıklarını ifade eden Serkan Erdoğan, “Çok üzgünüz ama gereken tedbirleri alacağız. Biz ligi olabilecek en iyi yerde bitirmek için mücadele edeceğiz. Bunun için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Bundan sonraki maçlarda da sahada var gücümüzle savaşacağız” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı