Bursaspor İnfo Yatırım

Ender Aslan “Hedef belirlemedik ama…”

“Özellikle iç sahada maçları kazanmak istediklerini” söyleyen Frutti Extra Bursaspor kaptanı Ender Arslan, “Mücadelemizi sürdüreceğiz ve bu ligi bitirebildiğimiz en üst noktada tamamlayacağız” ded

Frutti Extra Bursaspor‘un takım kaptanı Ender Arslan, takımın ilk 9 haftalık performansını iyi bulduğunu vurguladı. Çok önemli deplasman galibiyetleri aldıklarını vurgulayan tecrübeli oyun kurucu, “İçeride kaybettiğimiz takımlar, bizim bütçe olarak kat be kat üstümüzde olan ligin iddialı takımlarıydı. Ona rağmen ciddi şekilde onları da zorladık. Biz ligin yeni takımıyız. En iyi mücadeleyi vererek, taraftarı memnun bırakmak istiyoruz” dedi.

ÇOK İYİ BİR AİLE OLDUK

Ligdeki en düşük bütçeli takımlarından biri oldukları için kendilerine hedef belirlemediklerini ifade eden Ender Arslan, “Bu doğru olmaz. İyi çalışıyoruz ve iyi bir aile olduk. Çok iyi bir taraftar desteğimiz var. Özellikle iç sahadaki bütün maçlarımızı kazanmak için bütün mücadele veriyoruz. Bunları kazanarak gittiğimiz sürece play-off yaparız. Ama bir de işin gerçekleri var. Ligin en düşük bütçeli iki takımından biriyken, başka türlü bir havaya girersek bizim için hüsran da olabilir. Mücadelemizi sürdürerek, ligi bitirebildiğimiz en üst noktada tamamlayacağız. Önümüzdeki Gaziantep maçını alırsak çok iyi bir 10 hafta geçirmiş oluruz” dedi.

TARAFTAR MÜTHİŞ… 

Taraftarın kendileri için müthiş bir itici güç olduğunun altını çizen başarılı oyuncu, “Buradaki maçlarda çok güzel bir atmosfer oluyor. Bundan sonra bizim için ligin belirleyici kısmı başlıyor. Desteklerini bekliyoruz. Şimdiye kadarki desteklerinden çok memnunuz. Biz de onları mücadelemizle gururlandırmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı