Frutti Extra Bursaspor

Ender Arslan Bursaspor’a yardımcı antrenör olacak

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, sezon sonunda basketbolu bırakacağını açıklayan Kaptan Ender Arslan'ın gelecek sezon takımda yardımcı antrenörlük yapmasını istediklerini açıkladı.

ING Basketbol Süper Ligi’nde iki sezondur mücadele veren Frutti Extra Bursaspor, Kaptan Ender Arslan‘ın kulüpte kalmasını istiyor. Genel Menajeri Nedim Yücel, sezon sonunda basketbolu bırakacağını açıklayan 38 yaşındaki Ender Arslan‘ın gelecek sezon yeşil-beyazlı takımda yardımcı antrenör olarak görev yapmasını istediklerini söyledi.

Sports TV‘ye bağlanan Nedim Yücel, “Biz, 2 sezon önce Ender‘i transfer ederken, takıma abilik yapmasını, basketbolu bıraktıktan sonra da teknik ekipte yer almasını düşünmüştük. Hatta sezon başında sözleşmesini yenilerken de Tutku Açık‘a destek olması ve daha sonra da yardımcı antrenör olması yönünde konuşmuştuk” dedi.

“HOCAMIZIN SAĞ KOLU”

Genel Menajer Yücel, şöyle devam etti “Ender‘in sezon sonunda basketbolu bıraktıktan sonra teknik ekipte olmasını istiyoruz. Kaptanımız Ender, antrenörümüz Duşan Alimpijevic‘le de ilişkileri çok iyi. Hatta şu anda Ender, hocamızın sahadaki sağ kolu. Biz, Ender’in, kulübümüzde kalmasını ve gelecek sezon için yardımcı antrenör olarak olmasını istiyoruz. Ender’in de böyle bir isteği var. Sezon sonunda bu konuyu netleştireceğiz.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı