Bursaspor İnfo Yatırım

Dusan Alimpijevic ‘Taraftarlarımızdan özür diliyorum’

Frutti Extra Bursaspor Bursaspor Başantrenörü Dusan Alimpijevic, 73-89 kaybedilen Reyer Venice maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Dusan Alimpijevic‘in açıklamaları şu şekilde;

“Öncelikle taraftarlarımız için çok üzgün olduğumu söylemek istiyorum. Hemen hemen dolu bir salon önünde oynadık, taraftarlarımız bize çok güzel bir itici güç oldular ama biz maalesef galibiyet ile karşılık veremedik. Özellikle EuroCup’ta iki grupta da bizim sahip olduğumuz atmosfere sahip olan başka bir takım hatırlamıyorum. Bu mağlubiyet için taraftarlarımızdan özür dilemek istiyorum çünkü daha çok savaşmamız gerekiyordu, birbirimize daha çok yardımcı olmamız gerekiyordu, daha fazla ribaund almamız gerekiyordu. Bu maçta çalıştığımız ve beklediğimiz reaksiyonları veremedik. Çok zorlu bir sürece giriyoruz ama her şey hala bizim elimizde. Tekrar sezon başındaki ritmimizi ve oyunumuzu bulmak için bir çözüm üretmemiz gerekiyor. EuroCup’ta bundan sonraki üç maçımızı da deplasmanda oynayacağız ama son maç olan Brescia maçına taraftarlarımızı tekrardan salona davet etmek istiyorum çünkü o maç bizim için çok önemli.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı