Bursaspor İnfo Yatırım

Bursaspor’dan imza sürprizi

Frutti Extra Bursaspor Baş Antrenörü Dusan Alimpijevic için imza töreni düzenlendi.

Frutti Extra Bursa Baş Antrenörü Dusan Alimpijevic ile 3 senelik sözleşme uzattı. Alimpijevic‘in sözleşmesi 2025 yılına uzatıldı.

Frutti Extra Bursaspor, 2020 senesinin Kasım ayında Tutku Açık’ın görevden ayrılmasının ardından takımı Sırp koç Dusan Alimpijevic’e emanet etmişti. Dusan Alimpijevic yönetiminde geçtiğimiz sezon EuroCup’ta final oynayan Bursaspor, ligde ise çeyrek final heyecanı yaşamıştı.

Barış Spor Salonu’nda gerçekleşen imza töreninde Bursaspor Basketbol Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin, Frutti Extra Genel Menajeri Nedim Yücel ve basın mensupları katıldı.

Frutti Extra Bursa Baş Antrenörü Dusan Alimpijevic ile 3 senelik sözleşme uzattı. Alimpijevic‘in sözleşmesi 2025 yılına uzatıldı.

Barış Spor Salonu’nda gerçekleşen imza törenine Bursaspor Basketbol Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin, Frutti Extra Genel Menajeri Nedim Yücel ve basın mensupları katıldı.

Dusan Alimpijevic “Geçmişte çok iyi şeyler yaptık. Bu basın toplantısı benim bu kulüpteki geleceğim hakkındaki dedikoduları ortadan kaldırmak için bir adımdı. Bu bizim gelecek planlarımız hakkında ne kadar ciddi olduğumuzu gösteriyor. Bu kontrat uzatma gelecekte başarılması gereken şeylerin olduğunun bir ilanıdır. Bu kulüpte ve bu şehirde bulunmaktan çok mutluyum. Bu kulübün çok daha fazla potansiyele sahip olduğunun farkındayım. Hep birlikte bu potansiyeli gerçekleştirmek için hareket edeceğiz. Salonda yarattığımız atmosfer Avrupa‘da çok nadir görülen bir atmosfer. Tek isteğim bu desteğin mağlup olduğumuz zamanlarda bile devam etmesi. Biz bu takımın sahada her saniyede savaşacağının sözünü veriyoruz. Bursaspor‘a ilk imza attığımda şimdiden daha az beyaz saça sahiptim ama aynı başarı arzusuna sahibim.” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı