Bursaspor İnfo Yatırım

Bursaspor’dan imza şov!

Bursaspor & İnfo Yatırım isim sponsorluğu lansmanı ve yeni transferlerimizin imza töreni Barış Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Taraftarların ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşen törene Başkan Sezer Sezgin, Genel Menajeri Özgün Önver, Başantrenör Jure Zdovc ile tüm teknik ekip ve oyuncularla birlikte İNFO Yatırım’ın bağlı olduğu Hedef Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kemal Gökalp, Hedef Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ziya Gökalp ve İNFO Yatırım Genel Müdürü Tarkan Akgül katıldı.

Lansmanın açılış konuşmasını yapan Başkan Sezer Sezgin, anlaşmanın hayırlı olmasına temennisinde bulunarak, “Bu sene yabancı ve yerli transferlerimizi hızlı bir şekilde bitirdik. Avrupa Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde Türk Bayrağımızı dalgalandıracağımız için çok heyecanlıyız. Bu iş birliği için şehrim adına teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

“100. yılda spora destek vermek istedik”

Hedef Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kemal Gökalp da, “Kurumsal tarihimizin önemli anlarından birini yaşıyoruz. İnfo Yatırım şirketimiz ve Bursaspor arasında gerçekleşen isim anlaşmasıyla Cumhuriyetimizin 100. yılında spora destek vererek kutlamak istedik. Topluma ve gençlere ilham veren basketbol sporuna Bursaspor ile destek vermek istiyoruz. Avrupa’nın en iyi liglerinden gösterilen Basketbol Süper Ligi’nin dikkat çeken ekiplerinden Bursaspor’a isim sponsoru olmaktan dolayı büyük gurur ve onur duyuyoruz.” dedi.

“Anlaşmayı 3 haftada yaptık”
İnfo Yatırım Genel Müdürü Tarkan Akgül ise “Zannetmiyorum ki bir kulüp ile bu kadar kısa süre içerisinde bir birliktelik oluşsun. Bir telefonla direkt olarak biz bu işte varız dedik. 3 hafta içerisinde anlaşmamız yapıldı. İnfo Yatırım’ı bu sektörün Şampiyonlar Ligi’nde yapacağız dedik. Bursaspor ile birlikte bu sene Şampiyonlar Ligi’nde olacağız. Cumhuriyetimizin 100. yılında spora ve sporcuya böyle bir destekte bulunmak en büyük hedefimizdi. Bunu gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı