Bursaspor İnfo Yatırım

Bursaspor’dan Ender Arslan’a ağlatan sürpriz

Frutti Extra Bursaspor'un takım kaptanı Ender Arslan'ın forması takımın idmanlarını gerçekleştirdiği Barış Spor Salonu'na asıldı.

Yarın oynanacak OGM Ormanspor maçı ile aktif basketbol kariyerini sonlandıracak olan Ender Arslan‘a bugün yapılan idman sonrası Bursaspor Basketbol Yönetimi, teknik ekip ve takım arkadaşları tarafından veda edildi.

Bursaspor Basketbol Başkanı Sezer Sezgin ise “Sana Bursaspor forması giydiğin için teşekkür ediyorum kaptan, çok güzel bir kariyer ve milli takımın en çok formasını giyen isim olduğun için de ayrıca tebrik ediyorum. Türkiye seni unutmayacak. Kariyerinde bundan sonra inşallah staff’ta katkı sağlarsın.” ifadelerini kullandı.

Gerçekleşen antrenmanın ardından saha ortasında bir araya gelen tüm takım Ender‘i alkışladı. Frutti Extra Bursaspor Başantrenörü Dusan Alimpijevic‘in konuşmasının ardından Ender Arslan gözyaşlarını tutamazken yaptığı konuşmada “Ben aslında yarın maçtan sonra ağlarım diyordum. Ben tüm sezon için Başkanımız Sezer Sezgin‘e, Uludağ ailesine ve Nedim Yücel‘e teşekkür ediyorum. Koç geldikten sonra takımı çok geliştirdi. Bu sezon başında çok zor zamanlar geçirdik ama kendi içimizde hiç problem yaşamadık. Bunun için takım arkadaşlarıma da çok çok teşekkür ediyorum. Bir kaptan için çok kolay bir sezondu. Herkes çok karakterliydi. Takım arkadaşlarıma da bana izin verdikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha sonra takım Ender Arslan için özel olarak hazırlanan formasının altında fotoğraf çekindi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı