Bursaspor İnfo Yatırım

Bursaspor ve Tofaş’a şok!

‘Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı’ tarafından 2022 yılının kültür başkenti seçilen Bursa'da yapılacak organizasyonu öncesinde spor müsabakalarının oynanamaması tehlikesi ile karşı karşıya kalındı.

Nilüfer Tofaş Spor Salonu‘nda 31 Mart Perşembe günü gerçekleştirilecek etkinlik öncesi hazırlıklar başladı. Perşembe günü yapılacak organizasyon öncesi salonda ışık, platform ve saha içine kurulacak standlar ile ilgili çalışmalar başlatılmıştı.

Bugün Frutti Extra Bursaspor‘un Eurocup‘ta İspanya temsilcisi Valencia Basket ile oynayacağı maç karşılaşma için çalışmalara ara verildi. Salon gece boyunca yeşil-beyazlı kulübün yoğun çalışmaları sonrası maç oynanacak duruma getirildi.

ING Basketbol Süper Ligi ve Avrupa Kupası maçlarını burada oynayan Frutti Extra Bursaspor ve Tofaş Spor Kulübü‘nün bu etkinlikten etkileneceği belirtiliyor.

Bursaspor‘un ING Basketbol Süper Ligi‘nde 26 Mart Cumartesi günü Darüşşafaka Basketbol ile Nilüfer Tofaş Spor Salonu‘nda oynayacağı maçın başka salonda oynaması gündeme geldi.

Yine Tofaş‘ın 2 Nisan Cumartesi günü Tofaş Spor Salonu‘nda oynaması gereken Beşiktaş ICRYPEX maçının da organizasyon sonrası maç oynamak için salonun yetişemeyeceği tehlikesi ile ertelemenin istendiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı