Bursaspor İnfo Yatırım

Bursaspor ile Medicabil imzaladı

Frutti Extra Bursaspor Basketbol Kulübü ile Özel Medicabil Hastanesi arasında “Altyapı Sağlık Sponsorluğu” protokolü imzalandı.

Özel Medicabil Hastanesi’nde gerçekleşen imza törenine Başkan Sezer Sezgin, Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Orhan, Genel Menajer Nedim Yücel, İdari Koordinatör Erkan Sağlık, Medicabil Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, Başhekim Prof. Dr. Aysun Yılmazlar, Mesul Müdür Dr. Coşkun Hayırlıoğlu ve Stratejik Planlama Yöneticisi Tamer Kuday katıldı.

Törende konuşan Başkan Sezer Sezgin, “Bursamızın güzide markası Medicabil ve Frutti Extra Bursasporumuz arasında altyapı işbirliği protokolü imzalıyoruz. Bursaspor futbol takımından basketbol takımına kadar yıllardan beri kulübümüzün yanında olan Medicabil ailesine teşekkür etmek istiyorum. Dilerim uzun yıllar sürecek bir birliktelik olur. Sporcu için sağlık çok önemli. Dolayısıyla altyapımıza yaptığımız yatırımın ardından şehrin iki önemli markasının işbirliğine gitmesi güzel bir durum.” dedi.

Medicabil Sağlık Grubu YK Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen ise “Elimizden gelen tüm gayreti altyapı sporcularımız için göstereceğiz. Ortopedi ağırlıklı hastanemizin spor alanında büyük katkı olacağını düşünüyoruz. İnşallah kimse sakatlanmaz ve maçlarını oynamaya devam ederler. İhtiyaç olan her an yanlarında olduğumuzu bilmelerini isteriz. “
Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Orhan ise yaptığı konuşmada vermiş oldukları sponsorluk ve sağlık desteğinden dolayı Medicabil’e teşekkürlerini sundu.

Özel Medicabil Hastanesi Mesul Müdürü Dr. Coşkun Hayırlıoğlu ise “Hastane kurulduğu günden beri Bursaspor’un yanında oldu. Önce futbolla başladık ve ardından basketbol ile devam ediyoruz. Hastane olarak takımımızın her zaman yanındayız.” dedi.

Başhekim Prof. Dr. Aysun Yılmazlar ise yaptığı konuşmada “Spor, sağlığın önemli yapı taşlarından biri. Böylesi bir kuruma destek vermek bizim için bir onur.” diye konuştu.
Törenin sonunda Başkan Sezer Sezgin, Medicabil Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen’e isminin yazılı olduğu Eurocup forması, Medicabil yazılı Eurocup forması ve imzalı Eurocup topu hediye etti.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı