Bursaspor İnfo Yatırım

Bursaspor harika bir takım

Joventut Badalona Baş Antrenörü Carles Duran yaptığı açıklamada Carles Duran Frutti Extra Bursaspor'dan çekinceleri olduğunu açıkladı.

Carles Duran yaptığı açıklamada Bursaspor‘un harika bir oyun oynadığını ifade ederken “Her maç önemli ama Frutti Extra Bursaspor ile oynayacağımız bu ikinci maçta kendi sahamızda güçlü kalmalıyız. Bursaspor harika bir basketbol oynuyor, Türkiye‘de bizi etkisiz hale getirdiler, bizi sahanın dışına ittiler. Umarım o maçta ne olduğunu anlamışızdır ve oyuncularımdan maksimum seviyeyi, taraftarlarımızdan da destek bekliyorum.” dedi.

Joventut‘un şutör guard’ı Kyle Guy ise “Bu maç bizim için çok önemli çünkü evimizde oynuyoruz ve bir mağlubiyetten geliyoruz. Ayrıca bizi Türkiye‘de mağlup eden bir takıma karşı oynuyoruz, dolayısıyla bu galibiyete ihtiyacımız var. Evinizde sağlam olduğunuzda diğer takımlar sizden korkar ve size karşı oynamak istemez. Deplasmanda kendimizi geliştirmemiz gerektiği doğru ama evimizde oldukça iyi durumdayız.” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı