Bursaspor İnfo Yatırım

BJK’lı yöneticiden şok açıklama

Beşiktaş EmlakJet Yöneticisi Umut Tahir Güneş bu sezon Basketbol Süper Ligi'nde oynanan Bursaspor Info Yatırım karşılaşmasında yaşanan saha olayları hakkında açıklamada bulundu.

Bursaspor tribünlerinin Beşiktaş Genel Menajeri Nedim Yücel, koç Dusan Alimpijevic ve oyuncu Derek Needham alyehinde açtığı pankart ve tezahüratları değerlendiren Umut Tahir Güneş “Yayıncı kuruluş da TBF de gereğini yaptı. Öncelikle teşekkür ediyorum değerli başkanımıza buradan. O pankart ve o taşkınlığın bir cezası olmalıydı. Federasyon gerekli tepkiyi gösterdi. Yayıncı kuruluş da bizden özür diledi ve konuyu hassasiyetle kapatmayı tercih ettim.” dedi.

“Orada gösterilen tepkiyi asla affetmeyeceğim”
Bursaspor ve Beşiktaş arasındaki gerilimin süreceğini söyleyen yönetici “Bursaspor-Beşiktaş arasındaki gerginlik artık ömür boyu devam edecek gibi gözüküyor. Basketbol olsun, futbolda da öyleydi. Ben Beşiktaş yöneticisiyim ama bir yandan da Beşiktaş taraftarıyım. Orada olayları birebir yaşayanlardan biri olarak asla onları affetmeyeceğim. Orada hocaya, Nedim kardeşime gösterilen tepkiyi ömür boyu affetmeyeceğim. İntikam olarak düşünmeyin lütfen bunu, asla öyle bir şey değil.” dedi.

“İsmini vermek istemediğim yerli arkadaşlar kendilerine yakışmayan hareketler yaptılar”
Bursasporlu Enes Berkay Taşkıran ve Ömer Utku Al‘ın maç sonunda Beşiktaş Koçu Dusan Alimpijevic‘e yönelik hareketlerini eleştiren Umut Tahir Güneş “Orada ismini vermeyeceğim iki yerli arkadaş kendilerine yakışmayan hareketler yaptılar. Hiç yakıştırmadım. Sonuçta spor bu. Son sirenle karşılaşmanın bitmesinin ardından el sıkışmak varken, hocanın yanına gidip tahrik etmeyi tercih ettiler. Çok üzüldüm, çok kırıldım.” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı