Bursaspor İnfo Yatırım

Bir veda mesajı da Perry Jones’tan!

Frutti Extra Bursaspor'un Amerikalı oyuncusu Chris Jones'un veda mesajının ardından Perry Jones da sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Koronavirüs nedeniyle liglere ara verilmesini ardından oyuncuları ile protokol yaparak izin veren Bursaspor‘da oyuncular veda mesajı paylaşmaya devam ediyor.

instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Perry Jones, “Son bir kaç yıldı aklımın nerede olduğunu sadece tanrı biliyordu, bu yüzen tekrar basketbol oynamama olanak verdiğiniz için teşekkür ederim. Sezon koronavirüs nedeniyle kısa kesilmiş olsa da Bursaspor taraftarlarına bu sene verdikleri muazzam destek için teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

Bu paylaşımın altına Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin ise “Sizin gibi bir karakteri bildiğimiz için çok mutluyuz. İyi zamanlarda tekrar görüşmek dileğiyle. O zamana kadar kendine iyi bak.” yazdı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı