Bursaspor İnfo Yatırım

Alimpijevic “Transfer için uğraşıyoruz”

Frutti Extra Bursaspor'da Baş Antrenörü Dusan Alimpijevic kulübün resmi sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulundu.

Bursaspor taraftarına son dönemde verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Alimpijecic,” Öncelikle bu konuşma fırsatından taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Özellikle son dönemde gösterdikleri destek ve artan katılımları  nedeniyle biz daha iyi bir oyun ortaya koyduk. Onların desteğine karşılık bizim bir kazanma serimiz oldu.  Milli takım arasını elimizde kalan oyuncularla iyi çalışarak ve bazı şeyleri düzenlemeye çalışarak geçirdik ve sezonun kalanı için ufak bir yükleme daha yapma kararı aldık. Bu dönemde oyuncuların gösterdiği efor bizi mutlu etti” dedi.

Transfer konusunda da konuşan Dusan Alimpijevic açıklamasını şu ifadeleri kullandı “Son olarak söylemem gereken şey takıma ekleme yapıp yapmayacağımız. Bunun için takımdaki herkes uğraşıyor. Başkanımız başta olmak üzere sponsorlarımız, Genel Menajerimiz, ben ve yönetim yeni bir ekleme yapabilmemiz için fazlasıyla mesai harcıyoruz. Bizim yaptığımız şeyleri herkesin anlaması lazım. Finansal olarak kulübün geleceğini kurtaracak şeyler yaptık. Kulüpteki herkes bir transfer takviyesiyle sezonu tamamlamak istiyor. Kısıtlı bir oyuncu kadromuza rağmen takım inanılmaz efor sarf ediyor. Ben buna çok büyük saygı duyuyorum. Mart ayına giriyoruz, transfer piyasası çok kötü durumda. Bizim alacağımız oyuncu oynadığımız oyuna uygun olmak zorunda. En doğru parçayı bulmak için zaman harcıyoruz. Camiamızdan sabır bekliyoruz”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı