Bursa Uludağ Basketbol Kulübü

Uludağ Basketbol diye bir takım var!

Uludağ Basketbol Kulübü Başkanı Aşkın Değirmenci ve yönetim kurulu üyeleri basın mensupları ile bir araya geldi.

Tarihi İnkaya’da gerçekleşen toplantıda açıklamalarda bulunan Aşkın Değirmenci tüm Bursa’nın desteklerini beklediklerini ifade ederken kadınlar basketbolunda Bursa şehrinin tek temsilcisi olmanın mutluluğunu yaşadıklarının altını çizdi.

Aşkın Başkan konuşmasında şu ifadeleri kullandı;

“Öncelikle bizi yalnız bırakmayıp yanımızda olduğunu için hoş geldiniz diyorum. Bildiğiniz üzere Uludağ Basketbol adına yeni bir dönem başladı. Yönetimimizle beraber yeni bir yapılanmaya gittik. Yönetim olarak ikinci başkanımız Arzu Selamet, reklamdan sonra arkadaşımız Saffet Beki, basın danışmamız Ali Yıkamış, tesislerden sorumlu arkadaşımız Veysel Ayaz, as başkanımız Yıldıray Bey var. Salih Güleç şu an burada olmadıkları için katılamadı ama hepsi sevgilerini ve  selamlarını ilettiler. Yeni bir yapılanmaya girdik “Bursa’da kadın basketbolunu nasıl bir yerlere getiririz” diye bunun hayalini kurduk. Oturduk karar verdik. Hep beraber taşın altına elimizi koyduk.  Bursa’da basketbol erkek takımları nasıl bir yerlere geldiyse bizler de bunu bir yerlere getirmek için uğraşacağız.

Burada tek yapamayız, bunu basın arkamızda olduğu sürece yapabiliriz. Her zaman yanımızda olduğunuzu hissetmek istiyoruz. Her zaman bizimle olduğunuzu hissettiğimiz zaman çok güzel şeyler yapacağımıza inanıyoruz. Artık Bursa’da kadınlar basketbol liginde Uludağ Basketbol diye bir takım var. Bunu bütün Bursalı basketbol severler bilsin. Ben BursasporluyumSekiz yaşından beri tribünlere gittiğim zaman haz alıyordum. Şu an yine aynı hazzı duymak istiyorum. Bursa’da da herkes bir kadın takımımız olduğunu ve neler yapabileceğimizi bilsin. Bir gecede gelişen olayla buralara kadar geldik. Biz Bursa çocuğuyuz. Tek isteğimiz sizden bize sahip çıkmanız.“

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı