Bursa Uludağ Basketbol Kulübü

Büyükşehir’in büyük sevinci

Dile kolay sezon başında oluşturulan bir kadroydu Bursa Büyükşehir Belediyespor’un kadrosu.

Rakip Avrupa’da önüne geleni deviren, ligde ise bugüne kadar hiç kaybetmemi olan Fenerbahçe Safiport’tu. Kelimeler bu maçı anlatmaya inanın yetersiz kalır. Nefeslerin kesildiği bir maç izledim Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi Salonu’nda. Son 44 saniyeyi anlatmaya kelimeler inanın yetersiz kalır. Gizem Uca’nın dev rakipler arasında ribaund alması. Doyle ile Cuic’in inanılmaz basketleri. Macaulay’ın rakibi yok eden basketi ve ortaya çıkan 84-80’lik inanılmaz galibiyet.

Skorbordta çalan maçın bittiğini belirten kornası sonrasında Bursa Büyükşehirli basketbolcuların yaşadığı inanılmaz mutluluk ve büyük sevinç vardı. Özellikle yeşil beyazlı basketbolculardan galibiyetin mimarları olan Cuic ile Doyle’nin kulüp başkanı Gökhan Dinçer’e ‘Karnımız aç. Bizi İstanbul’a Nusret’e yemeğe götür’ mimikleri büyük gülüşmelere neden olurken, protokol tribünden alkışlar yükseldi.

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı