Bursa Uludağ Basketbol Kulübü

Bursa Büyükşehir Belediyespor’un gururu oldular

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yönetiminden 5 isim federasyon yönetimlerine girdi

Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Bursa‘da spora yön vermeye devam ederken, Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer başta olmak üzere yönetim kurulu üyeleri de spor federasyonlarında görev alarak şehri sportif anlamda daha ileri taşıyabilmek için görevler üstleniyor.

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları‘nın tamamlanmasının ardından spor federasyonlarında da seçim heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü‘nün yöneticileri önemli federasyonlarda görev alarak Bursa‘nın sporda daha fazla söz sahibi olabilmesi için önemli misyon üstlendiler. Birçok spor federasyonu seçimlerini tamamlarken, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü‘nün 5 yönetim kurulu üyesi de federasyon yönetimlerine girdi.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer, güven tazeleyen Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu‘nun yönetiminde yer alırken, Kulüp Yönetim Kurulu Üyeleri‘nden Dergah Mansur Alkan da Oktay Çimen‘in başkanlığa seçildiği Masa Tenisi Federasyonu‘nda görev aldı. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri‘nden Yusuf Konat, Alper Cavit Kabakçı‘nın başkan seçildiği Türkiye Kano Federasyonu, Kadir Doktur, Fatih Çintimar‘ın güven tazelediği Türkiye Atletizm Federasyonu yönetimine girerken Y. Emre Gelen de Mehmet Akif Üstündağ’ın tekrar başkan seçildiği Türkiye Voleybol Federasyonu yönetimine yedek listeden girdi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı