Bursa Uludağ Basketbol Kulübü

Berk Aladağ “Taraftarımıza teşekkür ediyorum”

Uludağ Basketbol Kulübü Başkanı Hatay Büyükşehir Belediye maçından sonra, “Yeni kadro ile ligdeki ilk sınavımızı verdik. Bizi destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde sezonun ilk maçında sahasında Hatay Büyükşehir Belediyespor’a 62-75 yenilen Bursa Uludağ Basketbol Kulübü üzüntü içerisinde.

Ligdeki ilk sınavını Nilüfer’deki Tofaş Salonu’nda kalabalık bir taraftar topluluğu önünde veren yeşil-beyazlılarda başkan Berk Aladağ, “Rakibimiz karşısında ilk resmi maçınızı oynadık. Yeni oluşturulan bir takımız. Haftalar ilerledikçe takım olarak daha iyi olacağız” diyerek şunları söyledi:

GÜZEL OYUN GELECEK
“Lige sahamızda başlayacak olmamız bir avantajdı. Ancak yeni oluşturulmuş bir takım olmamız nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediyespor’a yenilmekten kurtulamadık. Yeni takımız. Haftalar ilerledikçe, tecrübemiz artacaktır. Takım olarak hem güzel basketbol hem de başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Salona gelerek bizleri destekleyen tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Sakat oyuncularımızın da aramıza katılması ile daha başarılı olacağız.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı