Tofaş Spor Kulübü

TOFAŞ’tan Dayanışma Kombinesi duyurusu

Afet bölgesi 11 ilden gelerek Bursa'da barınmakta olan depremzede vatandaşlarımız, Tofaş Basketbol Takımımızın Nilüfer Tofaş Spor Salonu’ndaki maçlarını tüm sezon “Dayanışma Kombinesi” ile izleyebilecek.

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin yaralarını el birliğiyle saracağız. Afet bölgesi olan 11 ilimizden gelerek Bursa‘da barınmakta olan depremzedelerimizi tüm sezon salonumuzda ağırlamak istiyoruz.

Bu kapsamda; Tofaş Basketbol A Takımımızın 2022-2023 sezonda oynayacağı maçlar için Nilüfer Tofaş Spor Salonu seyirci kapasitesinin belirli bir bölümünü depremzede vatandaşlarımıza ayırdığımızı ve sezonun kalan bölümündeki tüm maçlarda geçerli olacak “Dayanışma Kombinesi”ni hayata geçirdiğimizi duyurmak isteriz.

Maçlarımızı izlemek isteyen depremzede vatandaşlarımız, “DayanışmaKombinesi”nin teminiyle ilgili detaylı bilgiyi iletişim numarasından alabilirler: +90 549 694 87 19

İnanıyoruz ki bu zor günleri hep birlikte dayanışma içerisinde aşacağız.

#BİRLİKTEİYİLEŞECEĞİZ

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı