Genel

Russell Westbrook 4 takımla görüşüyor

Eski süper yıldız Russell Westbrook, sezonu Utah Jazz’de tamamlamayacak gibi gözüküyor…

Takas döneminde Los Angeles Lakers‘tan Russell Westbrook’u kadrosuna katan Utah Jazz, ESPN’den Adrian Wojnarowski’nin haberine göre Westbrook’a serbest oyuncu piyasasında takımlarla görüşmesi için izin verdi.

Wojnarowski’nin haberinde geçen bilgilere göre Westbrook ve menajeri, şu ana kadar dört NBA takımıyla görüşme gerçekleştirdi: Chicago Bulls, Los Angeles Clippers, Miami Heat ve Washington Wizards.

11 Şubat günü yine Wojnarowski’nin söylediklerine göre tecrübeli oyun kurucu, All-Star arasıyla birlikte biraz zaman geçmesini bekliyor ve sezonun geri kalanındaki seçeneklerini değerlendirmek istiyordu.

Jazz, Westbrook’u kadroda tutmaya razı olsa da eski süper yıldıza belirli bir rol veya süre garantisi veremiyor. Bu sebeple Jazz de oyuncuyu serbest bırakarak pazarda yeni şanslar elde etmesini sağlayabilir.

Westbrook’un Lakers döneminde gösterdiği performansla düşen repütasyonunu düşündüğümüzde direkt olarak şampiyonluk iddiası olan takımların tercihi olup olmayacağını tahmin etmek güç.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı